Кухонний ніж Tramontina Soft Plus 23659/173
Фото 3 |
Tramontina Soft Plus 23659/173 сірий червоний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Soft Plus 23659/173
Усі ціни 8 →Нож TRAMONTINA SOFT PLUS red (23659/173) 23659/173 | 315 грн. |
Tramontina SOFT PLUS Red (23659/173) 23659/173 | 265 грн. |
TRAMONTINA Кухонний ніж SoftPlus 76 мм індив.упаковка TR-23659-173 23659/1 | 309 грн. |
Tramontina 23659/173 | 265 грн. |
Ніж шкірознімний Tramontina Chef Soft Plus 76 мм (23659/173) | 197 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Tramontina Soft Plus 23659/173
Ціни на Tramontina Soft Plus 23659/173 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Soft Plus 23659/163 | від 158 грн. | 11 пропозицій | ||
Tramontina Soft Plus 23659/173 | від 158 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →