Сковорідка Maestro Elite MR1225-28 28 см
Фото 7 |
Maestro Elite MR1225-28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Elite MR1225-28 28 см
Усі ціни 27 →Maestro 28см Granite індукційне дно (1225-28) | 860 грн. |
Maestro 28см Granite индукционное дно (1225-28) | 846 грн. |
Maestro 1225-28-MR | 755 грн. |
Сковорідка Maestro MR-1225-28 1225-28м | 854 грн. |
Maestro MR-1225-28 | 1 212 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Maestro Elite MR1225-28
Ціни на Maestro Elite MR1225-28 |
---|---|---|---|---|
Maestro Elite MR1225-20 20 см | від 576 грн. | 30 пропозицій | ||
Maestro Elite MR1225-24 24 см | від 665 грн. | 31 пропозиція | ||
Maestro Elite MR1225-28 28 см | від 755 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →