Витяжка Perfelli DNS 6482 D 850 WH LED білий
Фото 12 |
Perfelli DNS 6482 D 850 WH LED білий 2022 рікпотужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli DNS 6482 D 850 WH LED білий
Усі ціни 19 →Perfelli Perfelli DNS 6482 D 850 WH LED 5902767158862 | 5 719 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli DNS 6482 D 850 WH LED | 5 849 грн. |
Perfelli DNS 6482 D 850 WH LED | 5 850 грн. |
Вытяжка Perfelli Dns 6482 D 850 Wh Led | 5 719 грн. |
PERFELLI DNS 6482 D 850 WH LED | 6 199 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Perfelli DNS 6482 D 850 WH LED
Ціни на Perfelli DNS 6482 D 850 WH LED |
---|---|---|---|---|
Perfelli DNS 6482 D 850 WH LED білий | від 5 347 грн. | 19 пропозицій | ||
Perfelli DNS 6482 D 850 BL LED чорний | від 5 183 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →