Кондиціонер Mitsubishi Electric MUZ-LN50VG 50 м²
Mitsubishi Electric MUZ-LN50VG 50 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1380/1480 Вт, клас охолодження A+++, обігріву A++
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики MUZ-LN50VG
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Electric MUZ-LN50VG 50 м²
Усі ціни 36 →Mitsubishi Electric Mitsubishi Electric Premium Inverter MUZ-LN50VG-E1 | 82 395 грн. |
Кондиционер Mitsubishi Electric Premium Inverter Zubadan MSZ-LN50VG2V/MUZ- | 128 904 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Electric Premium Inverter Zubadan MSZ-LN50VG2W/MUZ- | 103 490 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Electric PREMIUM MSZ-LN50VG2V/MUZ-LN50VGHZ2 | 156 551 грн. |
MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-LN50VG2V/MUZ-LN50VGHZ2 | 116 848 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →