Кондиціонер Mitsubishi Electric MFZ-KT25VG/SUZ-M25VA 25 м²
Фото 4 |
Mitsubishi Electric MFZ-KT25VG/SUZ-M25VA 25 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від -10 °C
Споживання:620/910 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, чергове опалення, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики MFZ-KT25VG/SUZ-M25VA
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Electric MFZ-KT25VG/SUZ-M25VA 25 м²
Кондиціонер Mitsubishi Electric MFZ-KT25VG/SUZ-M25VA | 102 093 грн. |
Mitsubishi Electric MFZ-KT25VG/SUZ-M25VA | 77 187 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Electric MFZ-KT25VG/SUZ-M25VA | 84 531 грн. |
Модификації Mitsubishi Electric MFZ-KT25VG/SUZ-M25VA
Ціни на Mitsubishi Electric MFZ-KT25VG/SUZ-M25VA |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric MFZ-KT25VG/SUZ-M25VA 25 м² | від 77 187 грн. | 4 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric MFZ-KT35VG/SUZ-M35VA 35 м² | від 78 609 грн. | 5 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MFZ-KT50VG/SUZ-M50VA 50 м² | від 96 568 грн. | 5 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MFZ-KT60VG/SUZ-M60VA 60 м² | від 108 205 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →