Кондиціонер Mitsubishi Electric MXZ-3HA50VF 50 м² на 3 блоки(ів)
Mitsubishi Electric MXZ-3HA50VF 50 м²
на 3 блоки(ів)
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1260/1300 Вт, клас охолодження A++, обігріву A++
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики MXZ-3HA50VF
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Electric MXZ-3HA50VF 50 м² на 3 блоки(ів)
Усі ціни 9 →Mitsubishi Electric Mitsubishi Electric MXZ-3HA50VF | 82 066 грн. |
Зовнішній блок мультиспліт-системи Mitsubishi Electric MXZ-3HA50VF | 84 289 грн. |
Зовнішній блок Mitsubishi Electric MXZ-3HA50VF | 80 885 грн. |
MITSUBISHI ELECTRIC MXZ-3HA50VF | 56 826 грн. |
MITSUBISHI ELECTRIC MXZ-3HA50VF | 56 826 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Mitsubishi Electric MXZ-3HA50VF
Ціни на Mitsubishi Electric MXZ-3HA50VF |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric MXZ-2HA40VF 40 м² на 2 блоки(ів) | від 44 171 грн. | 8 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MXZ-2HA50VF 50 м² на 2 блоки(ів) | від 50 166 грн. | 9 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MXZ-3HA50VF 50 м² на 3 блоки(ів) | від 56 826 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →