Кондиціонер Mitsubishi Electric MS-GF80VA/MU-GF80VA 80 м²
Високопродуктивний настінний кондиціонер (спліт-система), здатний працювати тільки в режимі охолодження. Позиціонується як продукт верхній ціновій категорії, призначений для обслуговування житлових, офісних, адміністративно-побутових або комерційних приміщень площею до 80 м². Являє собою класичну спліт-систему на базі довговічного роторного компресора традиційної конструкції. Є старшою моделлю в лінійці.
Внутрішній блок кондиціонера Mitsubishi Electric MS-GF80VA/MU-GF80VA виконаний в міцному пластиковому корпусі. Вражаюча продуктивність і широкий кут подачі повітряного потоку забезпечують рівномірне охолодження приміщень будь-якої форми. Передбачено таймер автоматичного включення і вимикання функції самодіагностики несправностей і автоматичного перезапуску після збою електроживлення. Малошумен, не більше 25 дБ на мінімальній швидкості обертання вентилятора. Також варто відзначити великий допустимий перепад висот між внутрішнім і зовнішнім блоком (до 15 м) і вражаючу максимальну довжину фреонових магістралей (до 30 м), що може бути необхідно для встановлення всередині будівель складної планування.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Купити Mitsubishi Electric MS-GF80VA/MU-GF80VA 80 м²
Усі ціни 14 →Кондиционер Mitsubishi Electric MS-GF80VA/MU-GF80VA | 58 418 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Electric MS-GF80VA/MU-GF80VA | 52 000 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Electric MS-GF80VA/MU-GF80VA | 71 360 грн. |
Mitsubishi Electric MS-GF80VA/MU-GF80VA | 55 633 грн. |
Mitsubishi Electric MS-GF80VA/MU-GF80VA | 55 633 грн. |
Великий агрегат серйозної марки, який своєю роботою закриває питання про створення комфорту в спеку. Якість матеріалів, складання, продуманість у дизайні видно навіть неозброєному погляду нефахівця. Потужний, охолодить кімнату площею 22 кв. за лічені хвилини. Причому форма кімнати – не обов'язково правильна, мій «чобіток» охолоджується так само добре і рівномірно, як і якась прямокутна або квадратна вітальня. З цієї причини апарат відмінно підійде і для офісів із хитрим плануванням. Оцінив інтелектуальну функцію I FEEL, завдяки якій кондиціонер буквально пристосовується до моїх кліматичних звичок і сам підлаштовує потрібні параметри для комфортної температури. Крім безпосередньо охолодження в агрегаті є й інші необхідні опції. Наприклад, осушення – важливість цієї функції розумієш лише за дощової погоди, коли вдома помітно сиріє. Вентиляція робить повітря в кімнаті свіжим, так би мовити, малими силами. Є антиоксидантний фільтр. У посібнику користувача сказано, що він “ефективно знищує хвороботворні віруси та бактерії”. Довести не можу, але його наявність, звичайно, гріє. Ще одним плюсом, особливо важливим для домашнього використання агрегату, вважаю тихохідність, тобто низький шум під час роботи, і це за його потужності! Незважаючи на добротність і продуманість агрегату, йому, на мою думку, все ж таки не вистачає режиму нагріву. |
Модификації Mitsubishi Electric MS-GF80VA/MU-GF80VA
Ціни на Mitsubishi Electric MS-GF80VA/MU-GF80VA |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric MS-GF20VA/MU-GF20VA 20 м² | від 15 900 грн. | 14 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MS-GF25VA/MU-GF25VA 25 м² | від 23 862 грн. | 19 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MS-GF35VA/MU-GF35VA 35 м² | від 27 330 грн. | 23 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric MS-GF50VA/MU-GF50VA 50 м² | від 33 462 грн. | 23 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric MS-GF60VA/MU-GF60VA 65 м² | від 39 980 грн. | 13 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MS-GF80VA/MU-GF80VA 80 м² | від 51 992 грн. | 14 пропозицій |