Кондиціонер Mitsubishi Electric PLA-M50EA 55 м²
Mitsubishi Electric PLA-M50EA 55 м²
Тип:спліт, касетний (стельовий)
Рекомендована площа:55 м²
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики PLA-M50EA
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mitsubishi Electric PLA-M50EA
Ціни на Mitsubishi Electric PLA-M50EA |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric PLA-M35EA 36 м² | від 58 188 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric PLA-M50EA 55 м² | від 58 352 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric PLA-M60EA 57 м² | від 60 152 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric PLA-M71EA 71 м² | від 76 520 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →