Кондиціонер Mitsubishi Electric PUHZ-ZRP60VHA 60 м²
164 785 грн. Купити! Mitsubishi Electric PUHZ-ZRP60VHAMitsubishi Air UAЗ нами 8 років (Київ) Гарантія: 24 міс. від виробника Поскаржитись |
Mitsubishi Electric PUHZ-ZRP60VHA 60 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:60 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:1780/2040 Вт
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики PUHZ-ZRP60VHA
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mitsubishi Electric PUHZ-ZRP60VHA
Ціни на Mitsubishi Electric PUHZ-ZRP60VHA |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric PUHZ-ZRP35VKA 36 м² | від 128 407 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PUHZ-ZRP50VKA 50 м² | від 146 248 грн. | 3 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric PUHZ-ZRP60VHA 60 м² | від 164 785 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PUHZ-ZRP71VHA 71 м² | від 175 465 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PUHZ-ZRP100VKA 100 м² | від 218 308 грн. | 4 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric PUHZ-ZRP125VKA 125 м² | від 236 068 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PUHZ-ZRP140VKA 140 м² | від 291 760 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →