Кондиціонер Mitsubishi Electric SLZ-M35FA 35 м²
Mitsubishi Electric SLZ-M35FA 35 м²
35 м²56 м²
Тип:спліт, касетний (стельовий)
Рекомендована площа:35 м²
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики SLZ-M35FA
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Electric SLZ-M35FA 35 м²
Кондиціонер Mitsubishi Electric SLZ-M35FA/SUZ-M35VA/SLP-2FAL | 89 393 грн. |
Mitsubishi Electric SLZ-M35FA2/SUZ-M35VA | 63 195 грн. |
Кондиционер Mitsubishi Electric SLZ-M35FA/SUZ-M35VA кассетный | 56 593 грн. |
Модификації Mitsubishi Electric SLZ-M35FA
Ціни на Mitsubishi Electric SLZ-M35FA |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric SLZ-M35FA 35 м² | від 56 593 грн. | 4 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric SLZ-M60FA 56 м² | від 80 696 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →