Кондиціонер Mitsubishi Electric PUHZ-ZRP100YKA 100 м²
236 558 грн. Купити! Mitsubishi Electric PUHZ-ZRP100YKAMitsubishi Air UAЗ нами 8 років (Київ) Гарантія: 24 міс. від виробника Поскаржитись |
Mitsubishi Electric PUHZ-ZRP100YKA 100 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:100 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:2600/2610 Вт
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики PUHZ-ZRP100YKA
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mitsubishi Electric PUHZ-ZRP100YKA
Ціни на Mitsubishi Electric PUHZ-ZRP100YKA |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric PUHZ-ZRP100YKA 100 м² | від 236 558 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PUHZ-ZRP125YKA 125 м² | від 255 750 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric PUHZ-ZRP140YKA 140 м² | від 346 005 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →