Кондиціонер Mitsubishi Electric Deluxe MSZ-FT50VGK/MUZ-FT50VGHZ 50 м²
Mitsubishi Electric Deluxe MSZ-FT50VGK/MUZ-FT50VGHZ 50 м²
2023 рікDeluxe Zubadan (вищий клас, обігрів до -25)18000 BTUінверторрозумний дімI Feelробота в сильний морозA+++HEPA
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -25 °C
Споживання:1630/1300 Вт, клас охолодження A+++, обігріву A+++
Функції:нічний режим, управління зі смартфона
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Deluxe MSZ-FT50VGK/MUZ-FT50VGHZ
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Electric Deluxe MSZ-FT50VGK/MUZ-FT50VGHZ 50 м²
Усі ціни 10 →Кондиціонер Mitsubishi Electric DELUXE MSZ-FT50VGK/MUZ-FT50VGHZ | 81 490 грн. |
Кондиціонер спліт-система Mitsubishi MSZ-FT50VGK/MUZ-FT50VGHZ 150520241101 | 125 510 грн. |
Mitsubishi Electric MSZ-FT50VGK/MUZ-FT50VGHZ | 92 103 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Electric DELUXE MSZ-FT50VGK/MUZ-FT50VGHZ | 81 495 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Mitsubishi Electric Deluxe MSZ-FT50VGK/MUZ-FT50VGHZ
Ціни на Mitsubishi Electric Deluxe MSZ-FT50VGK/MUZ-FT50VGHZ |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric Deluxe MSZ-FT25VGK/MUZ-FT25VGHZ 25 м² | від 48 590 грн. | 9 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Deluxe MSZ-FT35VGK/MUZ-FT35VGHZ 35 м² | від 54 990 грн. | 9 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Deluxe MSZ-FT50VGK/MUZ-FT50VGHZ 50 м² | від 81 490 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →