Кондиціонер Mitsubishi Electric PKA-M100KAL 100 м²
Mitsubishi Electric PKA-M100KAL 100 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:100 м²
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики PKA-M100KAL
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Electric PKA-M100KAL 100 м²
Кондиционер Mitsubishi Electric PKA-M100KAL/PUZ-ZM100VHA настенный инверто | 255 225 грн. |
Mitsubishi Electric PKA-M100KAL | 97 922 грн. |
Кондиционер Mitsubishi Electric PKA-M100KAL/PUZ-ZM100YKA настенный инверто | 270 054 грн. |
Модификації Mitsubishi Electric PKA-M100KAL
Ціни на Mitsubishi Electric PKA-M100KAL |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric PKA-M60KAL 60 м² | від 79 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric PKA-M71KAL 71 м² | від 96 080 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric PKA-M100KAL 100 м² | від 97 922 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →