Кондиціонер Mitsubishi Electric MLZ-KA50VA 50 м²
від 55 506 грн. Купити! Внутренний блок Mitsubishi Electric MLZ-KA50VA кассетныйAirclimate.proОфіційний партнер Mitsubishi Electric (Київ) Гарантія: 36 міс. Поскаржитись |
Mitsubishi Electric MLZ-KA50VA 50 м²
Тип:спліт, касетний (стельовий)
Рекомендована площа:50 м²
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики MLZ-KA50VA
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mitsubishi Electric MLZ-KA50VA
Ціни на Mitsubishi Electric MLZ-KA50VA |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric MLZ-KA25VA 25 м² | від 40 852 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric MLZ-KA35VA 32 м² | від 25 160 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric MLZ-KA50VA 50 м² | від 55 506 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →