Кондиціонер Mitsubishi Electric PLA-M125EA 121 м²
Mitsubishi Electric PLA-M125EA 121 м²
Тип:спліт, касетний (стельовий)
Рекомендована площа:121 м²
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики PLA-M125EA
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Electric PLA-M125EA 121 м²
Кондиционер Mitsubishi Electric PLA-M125EA/PUZ-ZM125VKA кассетный инвертор | 263 019 грн. |
Mitsubishi Electric PLA-M125EA | 97 226 грн. |
Кондиционер Mitsubishi Electric PLA-M125EA/PUZ-ZM125YKA кассетный инвертор | 279 266 грн. |
Модификації Mitsubishi Electric PLA-M125EA
Ціни на Mitsubishi Electric PLA-M125EA |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric PLA-M100EA 94 м² | від 90 760 грн. | 3 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric PLA-M125EA 121 м² | від 97 226 грн. | 3 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric PLA-M140EA 136 м² | від 104 796 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →