Кондиціонер Mitsubishi Electric MS-GF50VA/MU-GF50VA 50 м²
Mitsubishi Electric MS-GF50VA/MU-GF50VA 50 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
Споживання:1480/- Вт
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики MS-GF50VA/MU-GF50VA
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Electric MS-GF50VA/MU-GF50VA 50 м²
Усі ціни 23 →Mitsubishi Electric Mitsubishi Electric Standard MS-GF50VA/MU-GF50VA | 37 065 грн. |
Кондиционер Mitsubishi Electric MS-GF50VA/MU-GF50VA | 37 877 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Electric MS-GF50VA/MU-GF50VA | 33 480 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Electric MS-GF50VA/MU-GF50VA | 42 103 грн. |
Mitsubishi Electric MS-GF50VA/MU-GF50VA | 36 999 грн. |
ще 18 пропозицій
Великий агрегат серйозної марки, який своєю роботою закриває питання про створення комфорту в спеку. Якість матеріалів, складання, продуманість у дизайні видно навіть неозброєному погляду нефахівця. Потужний, охолодить кімнату площею 22 кв. за лічені хвилини. Причому форма кімнати – не обов'язково правильна, мій «чобіток» охолоджується так само добре і рівномірно, як і якась прямокутна або квадратна вітальня. З цієї причини апарат відмінно підійде і для офісів із хитрим плануванням. Оцінив інтелектуальну функцію I FEEL, завдяки якій кондиціонер буквально пристосовується до моїх кліматичних звичок і сам підлаштовує потрібні параметри для комфортної температури. Крім безпосередньо охолодження в агрегаті є й інші необхідні опції. Наприклад, осушення – важливість цієї функції розумієш лише за дощової погоди, коли вдома помітно сиріє. Вентиляція робить повітря в кімнаті свіжим, так би мовити, малими силами. Є антиоксидантний фільтр. У посібнику користувача сказано, що він “ефективно знищує хвороботворні віруси та бактерії”. Довести не можу, але його наявність, звичайно, гріє. Ще одним плюсом, особливо важливим для домашнього використання агрегату, вважаю тихохідність, тобто низький шум під час роботи, і це за його потужності! Незважаючи на добротність і продуманість агрегату, йому, на мою думку, все ж таки не вистачає режиму нагріву. |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Модификації Mitsubishi Electric MS-GF50VA/MU-GF50VA
Ціни на Mitsubishi Electric MS-GF50VA/MU-GF50VA |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric MS-GF20VA/MU-GF20VA 20 м² | від 15 900 грн. | 14 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MS-GF25VA/MU-GF25VA 25 м² | від 23 862 грн. | 19 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MS-GF35VA/MU-GF35VA 35 м² | від 27 330 грн. | 23 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric MS-GF50VA/MU-GF50VA 50 м² | від 33 462 грн. | 23 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric MS-GF60VA/MU-GF60VA 65 м² | від 39 980 грн. | 13 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MS-GF80VA/MU-GF80VA 80 м² | від 51 992 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →