Кондиціонер Mitsubishi Electric MSY-TP35VF/MUY-TP35VF 35 м²
Фото 5 |
Mitsubishi Electric MSY-TP35VF/MUY-TP35VF 35 м²
35 м²50 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
Споживання:клас охолодження A+++
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики MSY-TP35VF/MUY-TP35VF
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Electric MSY-TP35VF/MUY-TP35VF 35 м²
Кондиціонер Mitsubishi Electric MSY-TP35VF/MUY-TP35VF | 57 644 грн. |
Mitsubishi Electric MSY-TP35VF/MUY-TP35VF | 54 252 грн. |
Кондиционер Mitsubishi Electric MSY-TP35VF/ MUY-TP35VF | 47 967 грн. |
Спліт-система Mitsubishi Electric MSY-TP35VF/MUY-TP35VF | 55 946 грн. |
Модификації Mitsubishi Electric MSY-TP35VF/MUY-TP35VF
Ціни на Mitsubishi Electric MSY-TP35VF/MUY-TP35VF |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric MSY-TP35VF/MUY-TP35VF 35 м² | від 47 967 грн. | 5 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MSY-TP50VF/MUY-TP50VF 50 м² | від 55 965 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →