Кондиціонер Mitsubishi Electric PEAD-M60JA 60 м²
77 380 грн. Купити! Mitsubishi Electric PEAD-M60JAMitsubishi Air UAЗ нами 8 років (Київ) Гарантія: 24 міс. від виробника Поскаржитись |
Mitsubishi Electric PEAD-M60JA 60 м²
Вбудований дренажний насос
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики PEAD-M60JA
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mitsubishi Electric PEAD-M60JA
Ціни на Mitsubishi Electric PEAD-M60JA |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric PEAD-M35JA 36 м² | від 57 820 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric PEAD-M50JA 50 м² | від 68 582 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PEAD-M60JA 60 м² | від 77 380 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PEAD-M100JA 100 м² | від 87 732 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PEAD-M125JA 125 м² | від 104 142 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PEAD-M140JA 140 м² | від 126 729 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →