Кондиціонер Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN60VG/MUZ-LN60VG 61 м²
Відео 12Фото 13 |
Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN60VG/MUZ-LN60VG 61 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:61 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1790/1810 Вт, клас охолодження A++, обігріву A++
Функції:нічний режим, чергове опалення, управління зі смартфона
Модель з артикулом VG2 випускається з 2021 року.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Premium MSZ-LN60VG/MUZ-LN60VG
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN60VG/MUZ-LN60VG 61 м²
Усі ціни 88 →Кондиционер Mitsubishi Electric Premium Inverter MSZ-LN60VG2W/MUZ-LN60VG2 | 117 893 грн. |
Кондиціонер спліт-система Mitsubishi Electric MSZ-LN60VG2W/MUZ-LN60VG2 160 | 112 530 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Electric Premium Inverter MSZ-LN60VG2W/MUZ-LN60VG ( | 102 070 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Electric PREMIUM MSZ-LN60VG2W/MUZ-LN60VG2 | 143 932 грн. |
MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-LN60VG2W/MUZ-LN60VG | 110 534 грн. |
ще 20 пропозицій
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN60VG/MUZ-LN60VG
Ціни на Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN60VG/MUZ-LN60VG |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN25VG/MUZ-LN25VG 25 м² | від 43 000 грн. | 93 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN35VG/MUZ-LN35VG 35 м² | від 60 100 грн. | 85 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN50VG/MUZ-LN50VG 50 м² | від 68 113 грн. | 80 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN60VG/MUZ-LN60VG 61 м² | від 80 136 грн. | 88 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →