Кондиціонер Mitsubishi Electric SEZ-M35DA 35 м²
Mitsubishi Electric SEZ-M35DA 35 м²
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики SEZ-M35DA
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Electric SEZ-M35DA 35 м²
Кондиціонер Mitsubishi Electric SEZ-M35DA/SUZ-M35VA | 77 391 грн. |
Mitsubishi Electric SEZ-M35DA2/SUZ-M35VA | 59 334 грн. |
Канальный кондиционер Mitsubishi Electric SEZ-M35DA/SUZ-M35VA инвертор | 56 832 грн. |
Модификації Mitsubishi Electric SEZ-M35DA
Ціни на Mitsubishi Electric SEZ-M35DA |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric SEZ-M25DA 25 м² | від 48 017 грн. | 5 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric SEZ-M35DA 35 м² | від 56 832 грн. | 4 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric SEZ-M50DA 51 м² | від 68 442 грн. | 4 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric SEZ-M60DA 56 м² | від 78 633 грн. | 4 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric SEZ-M71DA 71 м² | від 90 028 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →