Кондиціонер Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN18VG2V 20 м²
Відео 1Фото 7 |
Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN18VG2V 20 м²
2023 рікPremium (топ, преміум дизайн)7000 BTUіонізаціяінверторсенсор присутностітільки внутрішній блокдуже тихий
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:20 м²
Функції:нічний режим, чергове опалення, іонізація
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Premium MSZ-LN18VG2V
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN18VG2V 20 м²
Mitsubishi Electric Mitsubishi Electric Premium Inverter MSZ-LN18VG2V | 30 983 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-LN18VG2V | 30 537 грн. |
Внутренний блок Mitsubishi Electric MSZ-LN18VG2V (Белый перламутр) | 22 469 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →