Кондиціонер Mitsubishi Electric PCA-M140KA 140 м²
Mitsubishi Electric PCA-M140KA 140 м²
Тип:спліт, підлоговий / підстельовий
Рекомендована площа:140 м²
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики PCA-M140KA
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Electric PCA-M140KA 140 м²
Кондиционер Mitsubishi Electric PCA-M140KA/PUZ-ZM140VKA подвесной инвертор | 322 334 грн. |
Mitsubishi Electric PCA-M140KA | 136 673 грн. |
Кондиционер Mitsubishi Electric PCA-M140KA/PUZ-ZM140YKA подвесной инвертор | 340 372 грн. |
Модификації Mitsubishi Electric PCA-M140KA
Ціни на Mitsubishi Electric PCA-M140KA |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric PCA-M100KA 100 м² | від 103 078 грн. | 3 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric PCA-M125KA 125 м² | від 121 369 грн. | 3 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric PCA-M140KA 140 м² | від 136 673 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →