Кондиціонер Mitsubishi Electric PLA-ZRP100BA 100 м²
від 89 220 грн. Купити! Внутренний блок Mitsubishi Electric PLA-ZRP100BA кассетныйAirclimate.proОфіційний партнер Mitsubishi Electric (Київ) Гарантія: 36 міс. Поскаржитись |
Mitsubishi Electric PLA-ZRP100BA 100 м²
Тип:спліт, касетний (стельовий)
Рекомендована площа:100 м²
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики PLA-ZRP100BA
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mitsubishi Electric PLA-ZRP100BA
Ціни на Mitsubishi Electric PLA-ZRP100BA |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric PLA-ZRP35BA 36 м² | від 51 724 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PLA-ZRP50BA 50 м² | від 56 540 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PLA-ZRP71BA 71 м² | від 71 848 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PLA-ZRP100BA 100 м² | від 89 220 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PLA-ZRP125BA 125 м² | від 92 460 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PLA-ZRP140BA 140 м² | від 79 976 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →