Кондиціонер Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP25VGK/MUZ-AP25VG 25 м²
Відео 1Фото 3 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Купити Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP25VGK/MUZ-AP25VG 25 м²
Усі ціни 28 →Кондиционер Mitsubishi Electric Standard Inverter MSZ-AP25VGK/MUZ-AP25VG | 41 633 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-AP25VGK/MUZ-AP25VG (10420211643) 10420 | 40 690 грн. |
Mitsubishi Electric MSZ-AP25VGK-ER1/MUZ-AP25VG-ER2 | 41 349 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-AP25VGK-ER1 | 52 109 грн. |
Mitsubishi Electric MSZ-AP25VGK-ER1/MUZ-AP25VG-ER2 | 41 349 грн. |
Компанія японської «породи» Mitsubishi Electric по праву вважається гуру систем кондиціонування повітря. У 2019 році асортимент бренду поповнився функціональної спліт-системою MSZ-AP25VGK/MUZ-AP25VG з лінійки Standart.
Висока продуктивність
Кондиціонер приємно дивує високою продуктивністю роботи на охолодження і на обігрів, малошумність (від 19 дБ на «мінімалках») і немарнотратністю в плані енергетичної ненажерливості. Клас енергозбереження пристрою позначений тавром А+++ при охолодженні охолодженим повітрям. На піку оборотів обертання вентилятора внутрішнього блока крізь його лопаті проганяється понад 774 «кубів» повітряних мас за 1 годину.
Рівномірний розподіл повітря
Секрет високоточного підтримки заданих параметрів мікроклімату та енергоефективності кондиціонера криється в застосуванні інверторного компресора. Під його впливом по трубах системи максимальною довжиною до 20 м циркулює холодоагент R32. Модель має функцію розподілу повітряного потоку не тільки по вертикалі, але і в горизонтальній площині, за рахунок чого досягається рівномірний охолодження по периметру обслуговуваного приміщення.
Розвинена функціональність
Модифікація пристрою з індексом MSZ-AP25VGK озброєна «з коробки» модулем Wi-Fi для віддаленого керування функціями. У версії агрегата MUZ-AP25VG такий знадобиться докупити окремо. На доважок користувачам спліт-системи «підвезли» тихий нічний режим роботи, функції автоматичної зміни режимів, теплого пуску, тижневого таймера, авторестарту, самодіагностики ключових вузлів на предмет виявлення несправностей. Вишенька на торті — режим чергового обігріву I-Save, при активації якого температура в приміщенні підтримується на рівні близько +10 °С щоб уникнути промерзання стін.
Модификації Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP25VGK/MUZ-AP25VG
Ціни на Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP25VGK/MUZ-AP25VG |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP15VGK/MUZ-AP15VG 15 м² | від 36 502 грн. | 19 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP20VGK/MUZ-AP20VG 20 м² | від 37 522 грн. | 19 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP25VGK/MUZ-AP25VG 25 м² | від 37 895 грн. | 28 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP35VGK/MUZ-AP35VG 35 м² | від 44 200 грн. | 31 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP42VGK/MUZ-AP42VG 42 м² | від 51 270 грн. | 28 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP50VGK/MUZ-AP50VG 50 м² | від 61 150 грн. | 20 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP60VGK/MUZ-AP60VG 61 м² | від 69 572 грн. | 15 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP71VGK/MUZ-AP71VG 71 м² | від 78 950 грн. | 16 пропозицій |