Кухонний ніж Victorinox Swiss Classic 6.7606.L118
Victorinox Swiss Classic 6.7606.L118 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 6.7606.L118
Усі ціни 12 →Нож кухонный Victorinox 8см 6.7606.L118 | 292 грн. |
Нож кухонный Victorinox Swiss Classic, 8 см, желтый 6.7606.L118 | 292 грн. |
Кухонный нож Victorinox SwissClassic Paring 6.7606.L118 | 286 грн. |
Ніж кухонний Victorinox SwissClassic, 8см, жовтий 6.7606.L118 | 248 грн. |
Кухонний ніж Victorinox SwissClassic для овочів 80 мм Yellow (6.7606.L118) | 292 грн. |
ще 7 пропозицій
Кольорові варіанти:
- Модель 6.7601 — червоний
- Модель 6.7603 — чорний
- Модель 6.7606.L114 — зелений
- Модель 6.7606.L115 — трояндовий
- Модель 6.7606.L118 — жовтий
- Модель 6.7606.L119 — помаранчевий
Модификації Victorinox Swiss Classic 6.7606.L118
Ціни на Victorinox Swiss Classic 6.7606.L118 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Classic 6.7606.L118 | від 248 грн. | 14 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7606.L114 | від 248 грн. | 21 пропозиція | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7606.L119 | від 269 грн. | 13 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7606.L115 | від 269 грн. | 13 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7601 | від 263 грн. | 18 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7603 | від 286 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →