Кухонний ніж Victorinox Swiss Classic 6.8103.15B
Victorinox Swiss Classic 6.8103.15B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 6.8103.15B
Усі ціни 9 →Нож Victorinox Swiss Classic Carving 15 см 6.8103.15B | 1 374 грн. |
Ніж Victorinox SwissClassic Carving 15 см (6.8103.15B) | 1 306 грн. |
Нож Victorinox SwissClassic Carving 15 см (6.8103.15B) | 1 306 грн. |
Нож кухонный Victorinox SwissClassic Carving 15 см черный (блистер) 6.8103 | 1 374 грн. |
Кухонный нож Victorinox SwissClassic Carving 6.8103.15B | 1 127 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →