Кухонний ніж Victorinox Swiss Classic 6.8413.15
Victorinox Swiss Classic 6.8413.15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 6.8413.15
Усі ціни 15 →Нож обвалочный Victorinox Swiss Classic Boning Flex 15 см 6.8413.15G | 1 853 грн. |
Кухонний ніж Victorinox SwissClassic Boning Flex 15см чорний в блістері (6 | 1 420 грн. |
Кухонный нож Victorinox SwissClassic Boning Flex 15см черный в блистере (6 | 1 420 грн. |
Нож кухонный Victorinox SwissClassic Boning Flex 15см с черн. ручкой (GB) | 1 853 грн. |
Кухонный нож Victorinox SwissClassic Boning Flex 15 см Black (6.8413.15B) | 1 263 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →