Кухонний ніж Victorinox Swiss Classic 6.8631.21
Фото 5 |
Victorinox Swiss Classic 6.8631.21 червоний чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 6.8631.21
Усі ціни 10 →Кухонный нож Victorinox Swiss Classic для хлеба 21 см 6.8631.21B | 1 853 грн. |
Ніж Victorinox SwissClassic Bread 21 см (6.8631.21B) | 1 761 грн. |
Нож Victorinox SwissClassic Bread 21 см (6.8631.21B) | 1 761 грн. |
Нож кухонный Victorinox SwissClassic Bread красный 6.8631.21B | 1 853 грн. |
Кухонный нож Victorinox SwissClassic Bread 6.8631.21B | 1 519 грн. |
ще 5 пропозицій
Колірні модифікації:
- 6.8631.21 червоний
- 6.8633.21 чорний
- 6.8636.21L4 зелений
- 6.8636.21L5 рожевий
- 6.8636.21L8 жовтий
- 6.8636.21L9 помаранчевий
Модификації Victorinox Swiss Classic 6.8631.21
Ціни на Victorinox Swiss Classic 6.8631.21 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Classic 6.8631.21 | від 1 519 грн. | 11 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8633.21 | від 1 519 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →