Кухонний ніж Victorinox Swiss Classic 6.8001.19
Фото 6 |
Victorinox Swiss Classic 6.8001.19 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 6.8001.19
Кухонный нож Victorinox Swiss Classic Carving 19 см 6.8001.19B | 1 973 грн. |
Кухонний ніж Victorinox SwissClassic Carving 6.8001.19 B | 1 973 грн. |
Ніж кухонний Victorinox SwissClassic Carving 19 см Burg Vx68001.19B | 1 987 грн. |
Модификації Victorinox Swiss Classic 6.8001.19
Ціни на Victorinox Swiss Classic 6.8001.19 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Classic 6.8006.19L8B | від 1 676 грн. | 14 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8006.19L4B | від 1 617 грн. | 17 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8006.19L9B | від 1 617 грн. | 16 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8001.19 | від 1 973 грн. | 5 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8003.19 | від 1 617 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →