Кухонний ніж Victorinox Fibrox 5.7203.20
Victorinox Fibrox 5.7203.20 |
|
Матеріал ручки Fibrox - термоеластопласт (ТЕП), патентований матеріал з дуже низькою стиранням і високою міцністю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Fibrox 5.7203.20
Усі ціни 14 →Кухонный нож Victorinox 5.7203.20 | 1 853 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Fibrox Breaking 20см з черн. ручкою (5.7203.20) | 1 761 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Breaking 20см с черн. ручкой (5.7203.20) | 1 761 грн. |
Кухонный нож Victorinox 5.7203.20 | 1 853 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Slaughter 5.7203.20 | 1 519 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →