Кухонний ніж Victorinox Fibrox 5.5601.16
Victorinox Fibrox 5.5601.16 |
|
Матеріал ручки Fibrox - термоеластопласт (ТЕП), патентований матеріал з дуже низькою стиранням і високою міцністю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Fibrox 5.5601.16
Кухонний ніж Victorinox Fibrox Sticking 16см з черв. ручкою (5.5601.16) | 1 420 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Sticking 16см с красн. ручкой (5.5601.16) | 1 420 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Sticking 5.5601.16 | 1 225 грн. |
Ніж кухонний обробний Victorinox Fibrox 16 см, червоний 5.5601.16 | 1 270 грн. |
Модификації Victorinox Fibrox 5.5601.16
Ціни на Victorinox Fibrox 5.5601.16 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Fibrox 5.5602.16 | від 1 225 грн. | 17 пропозицій | ||
Victorinox Fibrox 5.5601.16 | від 1 225 грн. | 4 пропозиції | ||
Victorinox Fibrox 5.5603.16 | від 1 225 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →