Овочечистка Victorinox Swiss Classic 7.6075.4
Фото 14 |
Victorinox Swiss Classic 7.6075.4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 7.6075.4
Усі ціни 8 →Овощечистка универсальная Victorinox зелёная 7.6075.4 | 292 грн. |
Нож для чистки овощей Victorinox, зеленый 7.6075.4 81-1226-7 | 292 грн. |
Овощечистка универсальная Victorinox, зеленая 7.6075.4 | 292 грн. |
Овочечистка Victorinox універсальна 175 мм Зелена (7.6075.4) | 292 грн. |
ще 3 пропозиції
Колірні варіанти:
- модель 7.6075.4 - зелена
- модель 7.6075.9 - помаранчева
Модификації Victorinox Swiss Classic 7.6075.4
Ціни на Victorinox Swiss Classic 7.6075.4 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Classic 7.6075.8 | від 292 грн. | 3 пропозиції | ||
Victorinox Swiss Classic 7.6075.4 | від 292 грн. | 11 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 7.6075.9 | від 248 грн. | 11 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 7.6075.5 | від 292 грн. | 10 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 7.6075.1 | від 292 грн. | 1 пропозиція | ||
Victorinox Swiss Classic 7.6075 | від 290 грн. | 49 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →