Овочечистка Victorinox Rex 6.0900.88
Victorinox Rex 6.0900.88 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Rex 6.0900.88
Овощечистка Victorinox Rex Golden 6.0900.88 | 4 123 грн. |
Овощечистка Victorinox Rex позолота 6.0900.88 | 4 123 грн. |
Овочечистка Victorinox Rex Golden 6.0900.88 | 4 123 грн. |
Овочечистка Victorinox Rex full Metal Gold coating Vx60900.88 | 4 832 грн. |
Овочечистка Victorinox Rex full Metal Gold coating Vx60900.88 | 3 961 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →