Овочечистка Victorinox Swiss Classic Trend Colors 7.6079.42
Фото 5 |
Victorinox Swiss Classic Trend Colors 7.6079.42 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic Trend Colors 7.6079.42
Усі ціни 7 →Овощечистка Victorinox Tomato and Kiwi 7.6079.42 | 292 грн. |
Овощечистка Victorinox для томатов и киви, серрейторная РК светло зеленая | 292 грн. |
Овочечистка Victorinox Tomato and Kiwi 7.6079.42 | 292 грн. |
Овочечистка Victorinox Tomato and Kiwi (Vx76079.42) | 292 грн. |
Овочечистка Victorinox Tomato and Kiwi Green Vx76079.42 | 560 грн. |
Овочечистка Victorinox Tomato and Kiwi Light Green (7.6079.42) | 290 грн. |
Овочечистка Victorinox Tomato and Kiwi Green Vx76079.42 | 397 грн. |
Модификації Victorinox Swiss Classic Trend Colors 7.6079.42
Ціни на Victorinox Swiss Classic Trend Colors 7.6079.42 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Classic Trend Colors 7.6079.82 | від 290 грн. | 5 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic Trend Colors 7.6079.42 | від 290 грн. | 8 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic Trend Colors 7.6079.92 | від 290 грн. | 5 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic Trend Colors 7.6079.12 | від 290 грн. | 7 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic Trend Colors 7.6079.22 | від 292 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →