Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24609/016
Tramontina Profissional Master 24609/016 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24609/016
Усі ціни 17 →Ніж Tramontina Professional Master blue для м'яса 152 мм (24609/016) | 867 грн. |
Нож Tramontina Professional Master blue для мяса 152 мм (24609/016) | 867 грн. |
Нож Tramontina Profissional Master 15,2 см 24609/016 | 651 грн. |
Нож TRAMONTINA PROFISSIONAL MASTER blue д/мяса 152 мм (24609/016) 24609/01 | 810 грн. |
Tramontina Profissional Master (24609/016) | 790 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tramontina Profissional Master 24609/016:
- Товщина леза — 2 мм
- Загальна довжина — 29.5 см
- Вага — 130 г
Модификації Tramontina Profissional Master 24609/016
Ціни на Tramontina Profissional Master 24609/016 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Profissional Master 24609/086 | від 748 грн. | 25 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24609/056 | від 790 грн. | 18 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24609/026 | від 710 грн. | 18 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24609/046 | від 470 грн. | 7 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24609/016 | від 632 грн. | 18 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24609/076 | від 619 грн. | 18 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24609/006 | від 504 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →