Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24620/116
Tramontina Profissional Master 24620/116 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24620/116
Усі ціни 12 →Ніж для м'яса Tramontina Profissional Master Blue 152 мм (24620/116) | 595 грн. |
Нож для мяса Tramontina Profissional Master Blue 152 мм (24620/116) | 595 грн. |
Нож TRAMONTINA PROFISSIONAL MASTER blue чем д/мяса 152мм (24620/116) 24620 | 646 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Profissional Master Blue 152 мм (24620/116) 24620/ | 460 грн. |
Tramontina Кухонний ніж Tramontina Profissional Master Blue 152 мм (24620/ | 460 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Tramontina Profissional Master 24620/116
Ціни на Tramontina Profissional Master 24620/116 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Profissional Master 24620/186 | від 485 грн. | 33 пропозиції | ||
Tramontina Profissional Master 24620/126 | від 486 грн. | 20 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24620/116 | від 460 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →