Кондиціонер Midea XTreme II MSAG-24HRFN8-I/MSAG-24HRFN8-O 70 м²
Відео 1Фото 9 |
Вражаюче потужний та енергоефективний інверторний кондиціонер побутового класу у форматі спліт-системи для настінного монтажу. Призначений для обслуговування просторих житлових або офісних приміщень площею до 70 м². Є старшою та найбільш продуктивною моделлю лінійки Midea Xtreme II зразка 2022 року. Може використовуватись у комерційних приміщеннях невисокої прохідності. Від попереднього сімейства відрізняється використанням більш ефективного та екологічного фреону R32.
Крім функції охолодження, здатний ефективно працювати в режимі теплового насоса (обігрів) та очищати повітря з продуктивністю до 1090 м³/год. Кондиціонер Midea XTreme II MSAG-24HRFN8-I/MSAG-24HRFN8-O обладнаний довговічним інверторним компресором Toshiba (GMCC) та цифровою мікропроцесорною системою управління, що забезпечує оптимальну роботу обох блоків та помірний рівень шуму. Завдяки гнучкому регулюванню потужності компресора залежно від налаштувань користувача і зовнішніх умов, гарантується висока сезонна енергоефективність (клас А++/А+ охолодження/обігрів). Конструкція кондиціонера адаптована до вітчизняних кліматичних умов та може ефективно працювати в режимі теплового насоса взимку (при температурі до -25 °C).
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Купити Midea XTreme II MSAG-24HRFN8-I/MSAG-24HRFN8-O 70 м²
Усі ціни 36 →Midea Midea MSAG-24HRFN8-I/MSAG-24HRFN8-O | 44 585 грн. |
Кондиціонер спліт-система MIDEA XTreme DC MSAG-24HRFN8-I/MSAG-24HRFN8-O 28 | 44 585 грн. |
Кондиціонер Midea MSAG-24HRFN8-I/MSAG-24HRFN8-O | 34 185 грн. |
Кондиціонер MIDEA MSAG-24HRFN8-I /MSAG-24HRFN8-O | 41 440 грн. |
Кондиціонер Midea MSAG-24HRFN8-I /MSAG-24HRFN8-O XTreme II | 44 585 грн. |
Відмінний тихий кондиціонер Оригінальний дизайн зовнішнього блоку відмінно гріє і реально тихий зовнішній блок. Шикарний пульт! Не виявлено Людmila: користуюся Midea XTreme II MSAG-09HRFN8-I/MSAG-09HRFN8-O менше місяця |
Модификації Midea XTreme II MSAG-24HRFN8-I/MSAG-24HRFN8-O
Ціни на Midea XTreme II MSAG-24HRFN8-I/MSAG-24HRFN8-O |
---|---|---|---|---|
Midea XTreme II MSAG-09HRFN8-I/MSAG-09HRFN8-O 26 м² | від 14 100 грн. | 52 пропозиції | ||
Midea XTreme II MSAG-12HRFN8-I/MSAG-12HRFN8-O 35 м² | від 18 260 грн. | 42 пропозиції | ||
Midea XTreme II MSAG-18HRFN8-I/MSAG-18HRFN8-O 53 м² | від 28 145 грн. | 41 пропозиція | ||
Midea XTreme II MSAG-24HRFN8-I/MSAG-24HRFN8-O 70 м² | від 34 185 грн. | 38 пропозицій |