Кухонний ніж Victorinox Fibrox 5.2007.19
Фото 6 |
Victorinox Fibrox 5.2007.19 |
|
Матеріал ручки Fibrox - термоеластопласт (ТЕП), патентований матеріал з дуже низькою стиранням і високою міцністю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Fibrox 5.2007.19
Усі ціни 9 →Кухонный нож Victorinox Fibrox Carving 19см 5.2007.19 | 1 853 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Fibrox Carving 19см з біл. ручкою (52007.19) | 1 761 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Carving 19см с бел. ручкой (52007.19) | 1 761 грн. |
Нож кухонный Victorinox Fibrox Carving 19 см белый 5.2007.19 | 1 853 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Carving 5.2007.19 | 1 519 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Victorinox Fibrox 5.2007.19:
- Вага — 103 г
- Fibrox 5.2001.19-червоний
- Fibrox 5.2002.19-синій
- Fibrox 5.2003.19-чорний
- Fibrox 5.2004.19-зелений
- Fibrox 5.2007.19-білий
- Fibrox 5.2008.19-жовтий
Модификації Victorinox Fibrox 5.2007.19
Ціни на Victorinox Fibrox 5.2007.19 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Fibrox 5.2007.19 | від 1 519 грн. | 11 пропозицій | ||
Victorinox Fibrox 5.2008.19 | від 1 519 грн. | 17 пропозицій | ||
Victorinox Fibrox 5.2004.19 | від 1 519 грн. | 17 пропозицій | ||
Victorinox Fibrox 5.2002.19 | від 1 519 грн. | 8 пропозицій | ||
Victorinox Fibrox 5.2001.19 | від 1 519 грн. | 14 пропозицій | ||
Victorinox Fibrox 5.2003.19 | від 1 519 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →