Кухонний ніж Victorinox Fibrox 5.5523.25
Victorinox Fibrox 5.5523.25 |
|
Матеріал ручки Fibrox - термоеластопласт (ТЕП), патентований матеріал з дуже низькою стиранням і високою міцністю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Fibrox 5.5523.25
Усі ціни 9 →Кухонный нож Victorinox Fibrox Sticking 25 см 5.5523.25 | 2 869 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Fibrox Sticking 25см з черн. ручкою (5.5523.25) | 2 726 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Sticking 25см с черн. ручкой (5.5523.25) | 2 726 грн. |
Hож кухонный Victorinox Fibrox Sticking 25 см 5.5523.25 | 2 869 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Sticking 5.5523.25 | 2 353 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →