Кухонний ніж Victorinox Fibrox 5.7223.20
Victorinox Fibrox 5.7223.20 |
|
Матеріал ручки Fibrox - термоеластопласт (ТЕП), патентований матеріал з дуже низькою стиранням і високою міцністю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Fibrox 5.7223.20
Усі ціни 24 →Нож Victorinox Fibrox Boning 20 см 5.7223.20D | 2 988 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Fibrox Butcher 20см з черн. ручкою (5.7223.20) | 2 781 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Butcher 20см с черн. ручкой (5.7223.20) | 2 781 грн. |
Hож кухонный Victorinox Fibrox Butcher 20 см 5.7223.20 | 2 928 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Butcher 5.7223.20 | 2 400 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →