Овочечистка Victorinox Swiss Classic 7.6077
Фото 8 |
Victorinox Swiss Classic 7.6077 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 7.6077
Усі ціни 9 →Овощечистка Victorinox черная 7.6077 | 351 грн. |
Картофелечистка Victorinox черная 7.6077 | 351 грн. |
Картоплечистка серрейторна Victorinox, чорна 7.6077 | 298 грн. |
Овочечистка Victorinox універсальна 165 мм Чорна (7.6077) | 351 грн. |
Овощечистка Універсальна черн. Victorinox 7.6077 | 351 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Victorinox Swiss Classic 7.6077
Ціни на Victorinox Swiss Classic 7.6077 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Classic 7.6077.8 | від 298 грн. | 10 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 7.6077.4 | від 298 грн. | 8 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 7.6077.9 | від 298 грн. | 9 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 7.6077.5 | від 298 грн. | 7 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 7.6077.1 | від 298 грн. | 9 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 7.6077 | від 298 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →