Кондиціонер Midea M4OE-28HFN1-Q 82 м² на 4 блоки(ів)
Midea M4OE-28HFN1-Q 82 м²
на 4 блоки(ів)
61 м²
на 3 блоки(ів)
79 м² на 3 блоки(ів)
82 м² на 4 блоки(ів)
105 м² на 4 блоки(ів)
123 м² на 5 блоки(ів)
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:82 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:2560/2440 Вт
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики M4OE-28HFN1-Q
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Midea M4OE-28HFN1-Q
Ціни на Midea M4OE-28HFN1-Q |
---|---|---|---|---|
Midea M3OE-21HFN1-Q 61 м² на 3 блоки(ів) | від 39 145 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea M3OE-27HFN1-Q 79 м² на 3 блоки(ів) | від 49 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Midea M4OE-28HFN1-Q 82 м² на 4 блоки(ів) | від 60 421 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea M4OB-36HFN1-Q 105 м² на 4 блоки(ів) | від 75 621 грн. | 2 пропозиції | ||
Midea M5OE-42HFN1-Q 123 м² на 5 блоки(ів) | від 78 810 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →