Кухонний ніж Victorinox Swiss Classic 6.7233
Фото 4 |
Victorinox Swiss Classic 6.7233 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 6.7233
Усі ціни 19 →Нож для стейка Victorinox SwissClassic черный 6.7233.20 | 351 грн. |
Нож кухонный, бытовой Victorinox Swissclassic (лезвие: 110мм), черный 6.72 | 351 грн. |
Ніж для стейка Victorinox SwissClassic Steak 11см чорний (6.7233.20) | 334 грн. |
Нож для стейка Victorinox SwissClassic Steak 11см черный (6.7233.20) | 334 грн. |
ще 14 пропозицій
Один із найулюбленіших універсальних ножів на кухні. Зручно різати стейки, багети, овочі та фрукти. Часто беру з собою у поїздки на природу разом із посудом для кемпінгу. Неймовірно гострий!
Дуже цупке лезо завдяки серейтору. Зручно лежить біля ладони. Гарний універсальний розмір. Легкий. Недорогий. Swiss Made. Навряд зможу загострити, коли затупитися. Ruslan ShiZ: користуюся Victorinox Swiss Classic 6.7233 більше року |
Додати відгук
Колірні варіанти:
- Модель 6.7232 — синій
- Модель 6.7233 — чорний
РекомендуємоПорівняти в таблиці →