Кухонний ніж Victorinox Fibrox 5.7323.31
Victorinox Fibrox 5.7323.31 |
|
Матеріал ручки Fibrox - термоеластопласт (ТЕП), патентований матеріал з дуже низькою стиранням і високою міцністю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Fibrox 5.7323.31
Усі ціни 13 →Кухонный нож Victorinox Fibrox Butcher 31 см 5.7323.31 | 5 079 грн. |
Victorinox Fibrox Butcher лезо 31см ріфл. з чорн. ручкою (57323.31) | 4 824 грн. |
Victorinox Fibrox Butcher лезо 31см ріфл. з чорн. ручкою (57323.31) | 4 825 грн. |
Hож кухонный Victorinox Fibrox Butcher 31 см 5.7323.31 | 5 079 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Butcher 5.7323.31 | 4 164 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →