Кухонний ніж Victorinox Standard 5.0403
Фото 3 |
Victorinox Standard 5.0403 червоний чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Standard 5.0403
Нож кухонный, бытовой Victorinox (лезвие: 80мм), черный 5.0403 81-1119-1 | 292 грн. |
Кухонный нож Victorinox Standard Paring 5.0403 | 286 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Standard Paring 5.0403 | 292 грн. |
Колірні варіанти:
- Модель 5.0401 — червоний
- Модель 5.0402 — синій
- Модель 5.0403 — чорний
- Модель 5.0407 — білий
Модификації Victorinox Standard 5.0403
Ціни на Victorinox Standard 5.0403 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Standard 5.0401 | від 292 грн. | 2 пропозиції | ||
Victorinox Standard 5.0403 | від 286 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →