Кондиціонер Cooper&Hunter CH-IF48NK4 140 м²
Cooper&Hunter CH-IF48NK4 140 м²
Тип:спліт, підлоговий / підстельовий
Рекомендована площа:140 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:5200/4500 Вт
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики CH-IF48NK4
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter CH-IF48NK4 140 м²
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-IF48NK4/CH-IU48NM4 | 119 599 грн. |
Спліт-система підлогово-стельова Cooper&hunter CH-IF48NK4 /CH-IU48NM4 | 83 720 грн. |
Підлогово-стельовий кондиціонер Cooper&hunter CH-IF48NK4 /CH-IU48NM4 | 119 600 грн. |
Модификації Cooper&Hunter CH-IF48NK4
Ціни на Cooper&Hunter CH-IF48NK4 |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter CH-IF12NK4 35 м² | від 26 610 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-IF18NK4 50 м² | від 40 090 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-IF24NK4 70 м² | від 53 160 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-IF36NK4 100 м² | від 75 150 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-IF48NK4 140 м² | від 83 720 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-IF60NK4 160 м² | від 87 360 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →