Ніж для піци Tramontina Utilita 25625/170
Фото 4 |
Tramontina Utilita 25625/170 білий червоний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Utilita 25625/170
Усі ціни 6 →Кухонний ніж Tramontina Utilita Pizza Red (25625/170) 25625/170 | 267 грн. |
TRAMONTINA Ніж для піци Utilita 25625/170 | 369 грн. |
Tramontina Кухонний ніж Tramontina Utilita Pizza Red (25625/170) 25625/170 | 267 грн. |
Tramontina Utilita Red (25625/170) UtilitaRed(25625/170) | 269 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Utilita для піци 19 см (25625/170) | 271 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Utilita Pizza Red (25625/170) | 332 грн. |
Модификації Tramontina Utilita 25625/170
Ціни на Tramontina Utilita 25625/170 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Utilita 25625/180 | від 249 грн. | 10 пропозицій | ||
Tramontina Utilita 25625/170 | від 267 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →