Кухонний ніж Tramontina Sushi 24230/043
Фото 4 |
Tramontina Sushi 24230/043 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Sushi 24230/043
Усі ціни 18 →Ніж Tramontina Sushi 330мм (24230/043) | 4 180 грн. |
Нож Tramontina Sushi 330мм (24230/043) | 4 180 грн. |
Нож tramontina sushi silver Yanagiba 330 мм (24230/043) | 3 346 грн. |
Нож Tramontina Sushi Yanagiba 33 см 24230/043 | 4 399 грн. |
Кухонный нож Tramontina Sushi для суши 330 мм (24230/043) 24230/043 | 3 248 грн. |
ще 13 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tramontina Sushi 24230/043:
- Вага — 0.27 кг
РекомендуємоПорівняти в таблиці →