Кухонний ніж Tramontina Soft Plus 23661/175
Tramontina Soft Plus 23661/175 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Soft Plus 23661/175
Усі ціни 10 →Нож TRAMONTINA SOFT PLUS red д/стейка 127мм инд. блистер (23661/175) 23661 | 450 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Soft Plus Red Steak 127 мм (23661/175) 23661/175 | 250 грн. |
TRAMONTINA Soft Plus (23661/175) 23661/175 | 299 грн. |
Tramontina 23661/175 | 250 грн. |
Tramontina Soft Plus (23661/175) SoftPlus(23661/175) | 249 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →