Кухонний ніж Tramontina Polywood 21100/475
Фото 3 |
Tramontina Polywood 21100/475 коричневий червоний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Polywood 21100/475
Усі ціни 6 →Кухонный нож Tramontina Polywood для стейка 127 мм (21100/475) 21100/475 | 296 грн. |
TRAMONTINA Кухонний ніж Polywood для стейка 127 мм (21100/475) 21100/475 | 219 грн. |
Tramontina Polywood 127мм (21100/475) Polywood127мм(21100/475) | 109 грн. |
Ніж для стейку Tramontina Pplywood (21100/475) | 141 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Polywood для стейку 127 мм (21100/475) | 137 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Polywood для стейка 127 мм (21100/475) | 155 грн. |
Модификації Tramontina Polywood 21100/475
Ціни на Tramontina Polywood 21100/475 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Polywood 21100/495 | від 133 грн. | 13 пропозицій | ||
Tramontina Polywood 21100/475 | від 109 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →